Doprava v El Gouně

Kyvadlové autobusy a loďky

V El Gouně může využívat tzv. kyvadlové lodičky (shuttle boats) či kyvadlové autobusy (shuttle buses). Jak lodičky, tak i autobusy mají svůj pevně stanovený jízdní řád. Časy jejich odjezdů od hotelů najdete na své hotelové recepci. Pokud si zakoupíte jízdenku na jeden den, bude Vás stát 5 L.E. Týdenní jízdenka Vás vyjde na 20 L.E. Časové jízdenky můžete zakoupit v informačním centrum či na recepcích hotelů.

Časové jízdenky platí jak pro kyvadlové autobusy, tak i pro kyvadlové loďky, které přepravují klienty po lagunách El Gouny. Jezdí denně v době mezi 9. hod. a 17. hod. (16 hod. v zimě).

Trasy

Autobusy - celkem 4 směry

  • Marina: Rihana - Sheraton Miramar - Nubijská vesnice - Ocean View - Ali Pasha - Abu Tig Marina - Pláž Marina - Pláž Mangroovy - Pláž Mangroovy sever
  • Golf 1: Východní golfová vesnice - Steigenberger - Vily (fáze 4) - Club Med - Golf Club
  • Mövenpick: Arena Inn - Panorama EL Gouna - Downtown (centrum) - Mövenpick západ
  • Golf 2: Golfová vesnička - západní část

Loďky - celkem 2 směry

  • Mövenpick: Downtown (centrum) - Mövenpick - Club Med - Steigenberger - Club Med - Mövenpick - Downtown
  • Zeytuna: Downtown (centrum) - Pláž Zeytuna - Rihana - Sheraton Miramar - Rihana - Pláž Zeytuna - Downtown

Tok Tok a Tuk Tuk

Tok Tok je malý dopravní prostředek pro dvě osoby, který Vás dopraví z jakéhokoliv místa v El Gouně na místo jiné. Tuk Tuk je trochu větší, mohou s ním jet až tři osoby. Do prázdného Tok Toku či Tuk Tuku můžete nastoupit kdekoliv, nebo si jej můžete jednoduše přivolat z hotelové recepce. Volání na telefonní čísla 32337 a 32338 pro objednání Tok Toku je v rámci telefonů v El Gouně zdarma.

Cena za jednu jízdu v Tok Toku pro jednu osobu je 5 L.E., cena za jednu jízdu v Tuk Tuku je 8 L.E. pro 1-3 osoby.

Taxi v El Gouně

V El Gouně si také můžete zavolat na čísle 38784 taxi a nechat se odvézt z kteréhokoliv místa na jakékoliv jiné (na území El Gouny), jízdné je jednotné, a to 15 L.E. Taxi můžete využít i při cestě mimo El Gounu. Cenu je zapotřebí předem domluvit.