Program Dine Around

Program Dine Around umožňuje hostům některých hotelů v El Gouně vyměnit své hlavní jídlo v hotelové restauraci za jídlo v některé z restaurací zapojených do tohoto programu či v jiných hotelích. To má umožnit klientům zdejších hotelů získat více gastronomických zážitků.

Kdo může program Dine Around využívat?

Tento program platí pro klienty ubytované v těchto hotelích:

  • Mövenpick, Sheraton Miramar, Steigenberger Golf Resort
  • Sultan Bey, Three Corners Ocean View, Three Corners Rihana Resort, Rihana Inn a Dawar El Omda
  • Ali Pasha, Arena Inn, Captain´s Inn, Turtle´s Inn
Ve všech výše uvedených hotelích lze využít stravování formou bufetu.

Počet jídel je dán počtem ubytování:

  • 4 noci - 1x Dine Around program
  • 5-6 nocí - 2x Dine Around program
  • 7 a více - 3x Dine Around program

Rezervace se provádí přímo v restauračních zařízeních či v hotelu, který si vyberete. Samozřejmě můžete také požádat zaměstnance recepce hotelu, ve kterém jste ubytováni, aby pro Vás dle Vašeho přání provedl rezervaci. Rezervaci je vhodné provést minimálně den dopředu nejpozději v poledne.

Pravidla programu

Hosté ubytování v 5* hotelu obdrží poukaz na 60 L.E. Hosté ze 4* či 3* hotelů dostanou poukaz na 40 L.E. Tyto poukazy mohou pak využít v jednotlivých restauracích v El Gouně či v bufetových restauracích výše jmenovaných hotelů. Pokud si host vybere jídlo dle jídelního lístku, bude mu tato hodnota odečtena.

Hosté ubytovaní v 5* hotelích (s poukazem na 60 L.E.) mohou čerpat bufetový výběr v kterémkoliv hotelu (mimo nápojů), při bufetu ve 4* hotelu dostanou navíc sklenici lokálního vína, ve 3* včetně všech nápojů (lokální pivo nebo víno, nealko nápoje a minerální voda, i když může existovat omezení co do množství).

Hosté ubytovaní v 3* a 4* hotelích (s poukazem na 40 L.E.) mohou čerpat bufetový výběr v kterémkoliv 3* nebo 4* hotelu (mimo nápojů). Pokud chtějí čerpat bufetový výběr v 5* hotelu, je nutno doplatit 20 L.E. (mimo nápojů).

All inclusive lze čerpat pouze v hotelu, ve kterém je klient ubytován.